אלבום תמונות

איזה גיל מרגש זה גיל 12!! גיל בת מצווה! אני זוכרת את היום שבו אמא לקחה אותי בבוקר לקנות בגדים חדשים לכבוד הצילומים של בוק לבת מצווה שעשינו לפני האירוע הגדול.

אחרי החתונה שלי יכולתי להבין שבבת מצווה הרגשתי בעצם כמו כלה – רק בלי בן זוג…

איך שהייתי משגעת את אמא שלי! “תקני לי את זה ואת זה”, והיא ביום הזה קנתה לי מה שרציתי. איזה תסרוקת ואילו בגדים, ואיפור ונעליים ובעצם אם כבר אז גם משחקים ועוד כל מיני הפתעות ומתנות.

במבט לאחור הייתי ממש לחוצה שהכל יהיה מושלם, מה שקצת יכול להיות שהעיב על כל העניין הזה. אבל סה”כ יש לי זיכרונות מאוד מתוקים מכל העניין של בוק לבת מצווה ואירוע ומסיבות וכל זה…

העצה שלי אליכן בנות יקרות היא דבר ראשון להירגע. ליהנות מהיום הנפלא הזה שיש לנו אותו רק פעם בחיים. ליהנות מהמשפחה שיש לנו, מהחברות, וכמובן מעצמנו – מהחכמה שלנו, מהטבע והחיות הטובה שנסוכה על פנינו.

בוק לבת מצווה הוא דבר שלא קולט רק מראה, שיער, לבוש וכו’, אלא גם את הנינוחות שלנו, את השמחה שלנו. ולכן חשוב להגיע ליום הזה שלוות, מרוצות מעצמכן, מאיך שאתן.

יש לכן את האפשרות להעמיס עליכן כל מיני תסרוקות וסגנונות לבוש כבדים יחסית, אך ההמלצה שלי היא: לכו על קליל. על טבעי. גם בנוגע לתסרוקת השעיר, שיהיה אוורירי וקופצני. לבשי בגדים יפים, שמשקפים את חייך היפים ביום יום, לאו דווקא בגדים שיגרמו לך להיראות כמו כלה הנכנסת לחופה, אל תדאגי, גם לשם תגיעי בשמחה, אך בינתיים, תני למראה הנערות החדש יחסית שאת לובשת ביום הזה, את ההזדמנות להיראות על גבי התמונות של בוק לבת מצווה באופן שיהלום אותך, ואת היום יום הנעים שלך.

כמו שאני יודעת על עצמי ועל אחרות, להסתכל עם הבנות שלי על בוק לבת מצווה שעשו לי כשאני הייתי בת 12, זו חוויה נהדרת, שמחזירה אותי בזיכרונות אל ימים יפים מאוד, אותם אני רוצה לחלוק עם הילדים שלי, שיראו כמה יפה הייתי גם בגיל 12.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *